• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини
  • Науковці доводять існування привидів Теорією відносності

Науковці доводять існування привидів Теорією відносності

2011-12-05

Енергія тіла людини не зникає після його смерті, згідно з законами Ейнштейна. Так стверджує американський психолог Джон Качуба, автор книги "Мисливці за привидами".

За його словами, згідно Теорії відносності легендарного німецького фізика, будь-яка енергія у Всесвіті константна. Тобто всі фізичні процеси в інерціальних системах відліку протікають однаково, незалежно від того, чи нерухома система чи вона знаходиться в стані рівномірного і прямолінійного руху.

Виходить, після смерті від людини залишається якась енергетична матерія, яка не може бути зруйнована через свої фізичні властивості, констатує Качуба.

На думку психолога, Ейнштейн стверджував, що весь простір заповнений невидимою речовиною, яку він називав "ефіром".

"Порожнечі бути не може, інакше всі відомі нам закони фізики - гравітації або поширення світла - просто не могли б існувати", - додав Качуба.

Водночас, він припустив, що ейнштейнівський "ефір" - це і є та сама енергія, яка звільнилася з тіла після смерті людини.

"Коли ми їмо, ми перетворюємо накопичену рослинами або тваринами теплову енергію в нашу, своєрідну біологічну електрику. Сама вона змушує серце битися, легені - дихати, тому ми можемо рухатися. Коли ж настає фізична смерть, ця електрика вивільняється. Вона не просто тане в повітрі, а з'єднується з матерією, яка наповнює цей простір, не робить його порожнім", - запропонував нову інтерпретацію Теорії відносності Джон Качуба.

Він підкреслив, що це зовсім не доводить існування будь-яких напівпрозорих сфер, на кшталт, жінок в білому чи дивних старців. Він стверджує, що його теорія виключно наукова, побудована на законах фізики.

"Я б не хотів, щоб мене сприймали за чергового шукача паранормальної активності, ці страшилки мене не цікавлять", - сказав він.

Водночас, інші психологи дотримується думки, що привиди є виключно плодом уяви чи іграми розуму.
Кiлькiсть переглядiв: 265

Коментарi